O nás

Naše společnost BONUS HK s.r.o. byla založena v roce 1993. Od svého založení se stala postupně výhradním zástupcem či distributorem několika evropských výrobců pro Českou republiku a Slovensko, převážně v oblasti obalových materiálů pro farmaceutický, kosmetický a potravinářský průmysl a v oblasti technologií a strojního vybavení pro sklářský průmysl. 


Zastupujeme:

Společnost Liveo Research v Německu vyrábí a dodává plastové tvarovatelné fólie pro farmaceutický průmysl - standardní blistrové balení přípravků, fólie pro blistry na ampulky. Rovněž dodává smrštitelné PVC fólie a fólie pro potisk, kancelářské aplikace, vizuální balení a fólie pro technické použití.

Zastupujeme výrobce lahviček a ampulek z trubicového skla se závody ve Francii – Nipro PharmaPackaging France a v Německu – Nipro PharmaPackaging Germany.

Chorvatského výrobce ACG Europe, který je členem indické skupiny ACG Worldwide a vyrábí tvrdé želatinové,celulózové kapsle i kapsle z rybí želatiny. Kapsle můžou být dodány v podstatě v jakékoliv barvě a to včetně perleťových a opatřeny potiskem.

Francouzského výrobce EMA Pharmaceuticals, což je výrobce různých typů pertlovacích uzávěrů ke skleněným lahvičkám v široké paletě barev hliníku a plastových krytek.

Italské společnosti EMMETI a  SIPAC (www.emmeti-spa.it; www.sipac.pr.it), což jsou výrobci poloautomatických a plně automatických paletizátorů, depaletizátorů, robot paletizátorů a dopravníků, určených jak pro výrobce obalů (sklo, plasty, kovy apod.), tak pro uživatele obalů (výrobce potravin, nápojů, minerálních vod, drogistického zboží apod.)

Portugalskou společnost Vidromecanica (www.vidromecanica.com), která vyrábí stroje a zařízení pro chlazení, dekorování a temperování skla, a dále pro úpravu povrchu (nanášení vrstev na teplém i studeném konci).