O nás

Naše společnost BONUS HK s.r.o. byla založena v roce 1993. Od svého založení se stala postupně výhradním zástupcem či distributorem několika evropských výrobců pro Českou republiku a Slovensko, převážně v oblasti obalových materiálů pro farmaceutický, kosmetický a potravinářský průmysl a v oblasti technologií a strojního vybavení pro sklářský průmysl. 


Zastupujeme:

Společnost Liveo Research v Německu vyrábí a dodává plastové tvarovatelné fólie pro farmaceutický průmysl - standardní blistrové balení přípravků, fólie pro blistry na ampulky. Rovněž dodává smrštitelné PVC fólie a fólie pro potisk, kancelářské aplikace, vizuální balení a fólie pro technické použití.

Z nadnárodní skupiny AMCOR FLEXIBLES zastupujeme závody vyrábějící fólie pro farmacii a kosmetiku, hliníkové fólie pro mlékárenství, hliníkové fólie pro technické použití a další zpracování (potisk, laminace, výsek apod.) Výrobní závody jsou v Německu, Švýcarsku, Itálii, Francii, Polsku a Španělsku.

Rovněž zastupujeme výrobce lahviček a ampulek z trubicového skla se závody ve Francii – Nipro PharmaPackaging France a v Německu – Nipro PharmaPackaging Germany.

Chorvatského výrobce ACG Lukaps, který je členem indické skupiny ACG Worldwide a vyrábí tvrdé želatinové,celulózové kapsle i kapsle z rybí želatiny. Kapsle můžou být dodány v podstatě v jakékoliv barvě a to včetně perleťových a opatřeny potiskem.

Francouzského výrobce EMA Pharmaceuticals, což je výrobce různých typů pertlovacích uzávěrů ke skleněným lahvičkám v široké paletě barev hliníku a plastových krytek.

Italské společnosti EMMETI a  SIPAC (www.emmeti-spa.it; www.sipac.pr.it), což jsou výrobci poloautomatických a plně automatických paletizátorů, depaletizátorů, robot paletizátorů a dopravníků, určených jak pro výrobce obalů (sklo, plasty, kovy apod.), tak pro uživatele obalů (výrobce potravin, nápojů, minerálních vod, drogistického zboží apod.)

Italskou společnost BOTTERO (www.bottero.it), která vyrábí řadové tvarovací stroje včetně veškerého příslušenství, pro výrobu skleněných obalů – lahví, sklenic apod.

Portugalskou společnost Vidromecanica (www.vidromecanica.com), která vyrábí stroje a zařízení pro chlazení, dekorování a temperování skla, a dále pro úpravu povrchu (nanášení vrstev na teplém i studeném konci).